Людина

Вчені довели, що культурна освіта збільшує тривалість життя

Учені з коледжу в Лондоні експериментальним методом довели, що культурний саморозвиток і відвідування загальноосвітніх установ збільшує тривалості життя. Щоб знайти досить підтверджувальних фактів, дослідники проводили ретельні спостереження за учасниками протягом 14 років.

В експеримент були залучені 7 тисяч чоловіків і жінок старше 50 років. Як з’ясувалося, люди, які відвідували музеї, театри, галереї мінімум раз на півроку, знизили ризик передчасної смерті на 14%. Ті, хто більше часу приділяв культурному саморозвитку і ходив на творчі заходи частіше, ніж два рази на рік скоротили ймовірність смерті до 31%.

Фахівці відзначили, що причину такого явища вони можуть пояснити з точки зору психології. Експерти впевнені, що майже половина успіху в даному експерименті залежить від соціальної активності та задоволення власних духовних прагнень людини. За результатами попереднього вивчення зв’язку суспільства з внутрішнім станом особистості було з’ясовано, що повна ізоляція і самотність згубно позначаються на фізичному здоров’ї всього організму. Така шкода може провокувати загострення хронічних захворювань, а також виникнення нових, які призведуть до передчасної смерті.

Вчені твердо переконані, що культурна освіта – це один з кращих методів соціальної підтримки і, відповідно, спосіб зміцнити здоров’я і продовжити життя.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button