Людина

Названі 5 основних факторів, що викликають депресію

Експерти назвали п’ять основних факторів ризику, які здатні викликати депресію. Стверджується, що велика кількість людей не звертають на них ніякої уваги.

Так, вченими раніше було доведено, що вживання шкідливої їжі безпосередньо пов’язане з різними проблемами організму, в їх числі і підвищений ризик розвитку депресії. Найбільше це відноситься до вживання напівфабрикатів і жирних продуктів. Щоб поліпшити свій настрій, варто зупинити вибір на їжі, яка багата Омега-3 жирними кислотами, антиоксидантами, білками, мінералами і вітамінами.

Тісно пов’язані з депресією і різного роду психічні розлади, а також порушення сну. Для того, щоб уникнути депресивних станів, людині необхідно не менше 7-8 годин сну на добу.

Не так давно були проведені масштабні дослідження про використання соціальних мереж і їх зв’язок з психічними розладами. Як виявилося, постійне порівняння себе з відомими персонами, думки про невідповідність певним стандартам та інші недоліки теж можуть призводити до розвитку депресивних станів. У зв’язку з цим фахівці рекомендують рідше сидіти в соціальних мережах.

Нарешті, досить високий ризик появи депресії при зловживанні спиртним. Алкоголь впливає на мозок і призводить до небажаних змін у його роботі, тому може не тільки викликати депресію, але ще й посилювати її епізодами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button