Здоров'я

У молоді стали частіше виявляти найнебезпечніший вид раку

Американські онкологи провели масштабне дослідження, за підсумками якого виявили досить тривожну тенденцію. Як виявилося, останнім часом спостерігається різке зростання захворюваності на рак товстої кишки серед молоді.

Примітно, що подібна тенденція виявляється переважно в країнах, в яких зафіксовано відносно високий рівень доходів населення. Всього ж спеціалісти проаналізували медичні дані з 43 країн. Як вважають вчені, колишні роботи з цієї проблематики торкалися лише окремі регіони і країни, а за підсумками більш масштабного дослідження вдалося отримати і більш точні дані.

Так, лідером за частотою виявлення онкологічних захворювань товстої кишки серед молодого населення в світі стала Південна Корея. У цій країні такий діагноз ставлять майже 13 жителям з 100 000 осіб у віковій групі від 20 до 49 років. У Німеччині цей показник знаходиться на рівні 7,7 хворого на 100 000 населення, а в індійському штаті Ченнаї – всього 3,5 на 100 000.

Дивовижними ці результати вважають ще й тому, що ризик розвитку раку товстої кишки у молодих людей у віці не більше 50 років завжди вважався досить низьким. Однак останнім часом цей показник різко виріс відразу в 19 країнах світу. У числі «зон лиха» за цим показником називають США, Швецію, Данію, Німеччину, Канаду, Швецію, Великобританію, Австралію та інші.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button