Авто

До 2025 року Mercedes створить 10 моделей електромобілів

Компанія має намір активно інвестувати в розробку і виробництво нових батарей.

У минулому місяці Mersedes-Benz продемонстрував у Парижі свій новий концептуальний електромобіль Generation EQ. Більш того, як стало відомо, вже до 2025 року штутгартське сімейство електромобілів з приставкою EQ буде включати в себе не менше десяти моделей, чотири з яких з’являться на світ до кінця поточного десятиліття.

Як очікується з часом на однойменне повністю електричне сімейство буде припадати не менше чверті всіх глобальних продажів популярного преміального німецького автобренда. У зв’язку з цим компанія має намір активно інвестувати в розробку, а також виробництво своїх нових батарей. Що ж стосується «первістка» нової електричної лінійки, то він встане на конвеєр підприємства марки в Бремені, яка вже випускає десять різних моделей «Мерседес» і що в 2015 році стала в Німеччині «Фабрикою року».

Повідомляється, що новий електрокар буде доступний для покупки вже в найближчі декілька років, а вартість буде практично аналогічна ціні на Mercedes-Benz GLC. Вищезгаданий шоу-кар був оснащений двома електромоторами з сукупною потужністю 408 к. с. Прискорення до «сотні» займає у нього близько 5 секунд, повідомляє autolandija.ru

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button