Людина

Літні люди більш відповідально ставляться до своєї роботи, ніж молоді працівники

Як повідомляють фахівці, багато роботодавців воліють молодих співробітників літнім чоловікам і жінкам.

5a363e845bf505493b2b3961ae7a8fdc

За словами вчених, це пояснюється тим, що здоров’я юнаків і дівчат набагато міцніше, ніж загальний стан зрілих дам і представників сильної статі. Проте, провідні експерти зафіксували, що молоді люди частіше пропускають роботу. При цьому, дані співробітники є менш виконавчими і відповідальними, ніж літні жінки та чоловіки. Такий висновок психологи зробили на основі даних, отриманих під час здійснення ряду випробувань.

Читайте також: 

Як повідомляють автори проектів, працівники, які перебувають у зрілому віці, беруть наполовину менше лікарняних днів, ніж їх колеги, які не досягли 30-ти річного порогу. Також вчені відзначили, що літні представники слабкої і сильної статі працюють більш старанно і ретельно. Згідно інформації, наданої лікарями, молоді працівники ненадійні, крім того, вони відсутні на робочих місцях через придумані, а не реальні хвороби.

Дослідники вважають, що така тенденція пояснюється наближенням пенсії. Тобто, 50-річні чоловіки і жінки не хочуть пропускати роботу, оскільки бажають забезпечити себе матеріальною підтримкою в майбутньому.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button