Екологія

Люди в світі по-різному оцінюють терміновість вирішення кліматичних проблем

Згідно з новим глобальним опитуванням, громадяни всього світу стурбовані зміною клімату, але респонденти по-різному ставилися до ступеня терміновості, необхідної для розв’язання проблеми, повідомляє Бі-бі-сі.

Image by Pixabay

Переважна більшість населення в бідних країнах рішуче згідна з тим, щоб боротися зі зміною клімату потрібно так само активно, як і з пандемією. Однак в багатших країнах підтримка швидких дій була набагато більш стриманою.

Близько 90% людей з 27 опитаних країн вважають зміну клімату дуже серйозною або певною мірою серйозною проблемою.

Так, активні дії підтримали в Канаді, Франції, Індії, Кенії, Нігерії та США. У США число людей, що сприймають глобальне потепління як серйозну або дуже серйозну проблему, збільшилася з 60% в 2014 році до 81% в червні цього року.

За той же період серйозні побоювання з приводу зміни клімату в Індії зросли з 70 до 93% опитаних. За словами Еріка Вана з соціологічного агентства Globescan, криза COVID-19 посилила у людей почуття небезпеки, що виходить від підвищення температури.

Але коли у респондентів запитали, чи слід їх урядам розв’язувати цю проблему з такою ж терміновістю, як вони боролися з пандемією коронавірусу, з’явилися серйозні відмінності між представниками багатих і бідних країн.

Так, в Японії, Швеції, Австралії, США і Великобританії менше ніж 45% респондентів повністю згодні з невідкладними діями.

Аналогічним чином, на питання про те, хто постраждає найбільше, понад 60% респондентів в Бразилії, Кенії, Туреччини, Нігерії та Південній Африці рішуче погодилися, що це будуть бідні люди.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button