Головна / Людина / Любителів порно прирівняли до алкоголіків і наркоманів

Любителів порно прирівняли до алкоголіків і наркоманів

Компульсивність інтернет-користувачів, що регулярно відвідують порно-сайти, має ознаки наркоманії та схожа з реакціями тих, хто підсів на героїн або алкоголь, вважають дослідники.

Новаторське дослідження з’ясувало, що мозок молодих людей, одержимих переглядом порнографії в інтернеті, «загорявся як різдвяна ялинка», коли їм демонстрували еротичні картинки. При цьому основна активність зафіксована в області мозку, що відповідає за задоволення, мотивацію і винагороду. Ця ж частина має високу активність у наркоманів і алкоголіків.

Перше у своєму роді дослідження, проведене в Кембріджському університеті, має підштовхнути уряди до створення законів, покликаних захистити молодь від «отруйних» веб-сайтів.

Перегляд порно онлайн є нормою для хлопчиків з 13 років, такі шокуючі результати нещодавно надала інша група дослідників. Активісти також попереджають, що збільшення числа підлітків, які активно переглядають порнографію, призведе до зміни поглядів на секс.

Проте до цих пір фактичний вплив порнографії на мозок залишався неясним. Доктор Валері Вун, невролог з Кембриджського університету, що спеціалізується на різного роду залежностях, вивчала 19 інтернет-користувачів, які зізналися в пристрасті до порнографії.

Чоловіки у віці від 19 до 34 не змогли впоратися зі своєю звичкою і в результаті втратили відносини та / або роботу. Всі задовольняли свою залежність за допомогою онлайн-порно. Коли їм були показані еротичні відеокліпи, активувалася частина їх мозку, яка називається черевний стріатум, інакше кажучи — зона винагороди. Ця ж частина мозку активується в той момент, коли наркоман бачить дилера або алкоголік оголошення про безкоштовну випивку.

При перегляді не еротичних, але захоплюючих спортивних фотографій, їх мозок відреагував набагато слабкіше. Такою же слабкою реакція була у чоловіків, які не були одержимі порно. Доктор Вун планує продовжити дослідження і сподівається, що вони допоможуть створити нові способи лікування людей, що пристрастилися до порнографії.

«Епоха невинності закінчилася. Інтернет зараз схожий на шведський стіл онлайн розпусти. Враховуючи те, що ми тепер знаємо про порно, ми можемо співставити його з героїном, але його, на жаль, дістати набагато простіше, і для цього навіть не треба виходити з дому «, — сказала вона.

Натхнення: fedpost.ru

 
comments powered by HyperComments