Людина

Фахівці назвали чотири хвороби, при наявності яких протипоказано відвідування лазні

Внаслідок досягнутої в сауні перепаду температур дана процедура сприяє зміцненню імунітету і поліпшення здоров’я. Однак фахівці назвали чотири хвороби, при наявності яких відвідування лазні протипоказано.

Необхідно утриматися від походу в парну при варикозі. Сауна стимулює кращий приплив крові до тканин, підвищує тонус судин і знімає втому в ногах, але в деяких випадках призводить до додаткового навантаження на кровоносну систему, що може спровокувати застій крові і утворення тромбів. Погіршення перебігу захворювання після відвідування лазні може спостерігатися при наявності дерматиту. Висока температура, що використовуються у сауні, трави, віники, підвищена вологість здатні посилити свербіж, алергію, запалення окремих ділянок шкіри, уповільнити процес одужання і, крім того, стати причиною появи нової інфекції.

Протипоказано відвідування лазні при головному болю, оскільки останній може бути результатом підвищеного тиску. Також він є симптомом багатьох інфекційних захворювань і перебування в сауні тільки посилить їх розвиток. Не менш небезпечна парна при аневризмі. Через численність пару можливий розрив артерії і геморагічний інсульт.

При наявності вегетосудинної дистонії фахівці рекомендують утриматися від відвідування лазні в разі спостереження запаморочення, аритмії, підвищеної температури або задишки. Фахівці відзначають також небажаність перебування в парній людям з гіпертонією, діабетом або туберкульозом. Відвідуючи лазню слід враховувати, що вплив пара прискорює всі запальні процеси в організмі.

Кнопка «Наверх»
Закрыть