Технології

Перший «вічний» смартфон

Зовсім недавно в світ вийшов перший у світі смартфон зі зігнутим екраном від компанії Samsung — Galaxy Round, як головні конкуренти з LG випустили в продаж свою відповідь: LG G Flex.

Перший "вічний" смартфон
Як говориться в офіційному прес -релізі, це перший телефон, що повторює контур людського обличчя, та робить розмову більш зручною. Вигнута форма збільшує рівень звуку на 3 децибели у порівнянні зі стандартними прямими смартфонами. «На сьогоднішній день LG G Flex є найкращим прикладом того, яким повинен бути зігнутий смартфон, — говорить Пак Чонсок, президент компанії LG Electronics Mobile Communications.

G Flex відрізняється видатним дизайном, інноваційними технічними даними та інтерфейсом, максимально орієнтованим на зручність користувача. За словами виробників, у нового апарата є одна важлива особливість — задня панель захищена спеціальним покриттям, яке не тільки захищає її від механічних пошкоджень, але і здатна «самовідновлюватися» при незначних подряпинах, а головною відмінністю від конкурента з Samsung є зігнутість по діагоналі, а не по вертикалі.

Начинку G Flex становить операційка Android 4.2.2 і мікропроцесор з частотою 2,26 Гц Quad — Core. Крім цього, смартфон оснащений двома камерами: 13 -мегапіксельною задня і 2,1 — мегапіксельною фронтальна. Дисплей розміром 6 дюймів має розрішення в 720 пікселів. POLED екран відрізняється більшою яскравістю і точністю зображення завдяки застосуванню технології Real RGB, що включає в себе всі три під-пікселі — червоний, зелений і білий — в одному пікселі. Вага новинки становить — 177 грамів. Звичайно, не втратили своєї актуальності і стаціонарні телефони. Для ведення бізнесу варто вибрати телефонні системи тут у надійних партнерів.

Якщо говорити про «заклятих друзів» компанії LG, Samsung в найближчому майбутньому готує підкорити світ черговими новинками. Відразу двома. У базі даних бенчмарка зовсім недавно було знайдено пристрій, зареєстрований як Samsung SM — G900S, який, судячи з усього, є флагманським смартфоном Galaxy S5.

[youtube]Z-W66HINFLg[/youtube]

Серед достоїнств новинки значаться металевий корпус, гнучкий п’яти дюймовий дисплей, камера на 16 мегапікселів, операційка Android KitKat 4.4, чотирьох ядерний процесор і сенсорний дисплей високого дозволу 2K. Анонс новинки відбудеться в січні 2014 року, а старт продажів намічений на березень- квітень.

Кнопка «Наверх»
Закрыть