Технології

Дослідження: до 2026 року 90% вмісту в інтернеті буде генерувати ШІ

Міжнародна команда дослідників з’ясувала, що через чотири роки переважна більшість контенту буде згенеровано за допомогою ШІ. Це призведе до проблем з поширенням фейків.

Згідно з доповіддю експертів зі штучного інтелекту, через кілька років інтернет буде наповнений контентом, створеним штучним інтелектом. У дослідженні Європолу, Агентства Європейського Союзу зі співробітництва в правоохоронній сфері, стверджується, що матеріалів, створених ШІ, буде набагато більше, ніж контенту, створеного людиною.

Це пов’язано з тим, що програмне забезпечення на основі ШІ швидко стає мейнстрімом. Завдяки генераторам штучного інтелекту, таким як Midjourney та Stable Diffusion, люди можуть легко створювати контент — навіть такий складний, як комікси чи фільми.

У доповіді стверджується, що інтернет здебільшого буде складатися з «синтетичних медіа». Це новий термін для вмісту, який повністю генерується програмами на основі штучного інтелекту та розповсюджується ботами.

За даними дослідників, до 2026 року 90% онлайн-контенту буде створено синтетичним шляхом. Це означає, що соціальні медіа можуть бути наповнені фотографіями домашніх тварин, створеними штучним інтелектом DALLE. Теми на Reddit бути заповнені текстами GPT — 3, а відео в TikTok і YouTube – згенеровані за допомогою ШІ.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button