Людина

Люди середнього віку п’ють більше від молодих

Люди середнього віку можуть несхвально качати головою, коли бачать п’яних підлітків, але опитування, проведене британськими вченими, показало, що люди середнього віку насправді п’ють набагато більше алкоголю, ніж молоді люди.

50f2bc15f29a2b9b3c0810b31a964eba

За словами експертів, люди у віці між 45 і 64 роками в даний час споживають найбільшу кількість алкоголю і регулярно ігнорують рекомендовані представниками охорони здоров’я норми і межі. Згідно з отриманими даними, у той час як молоді люди, як правило, випивають один чи два рази в тиждень, покоління їх батьків вживає два або три алкогольних напою щодня.

Читайте також: 

Звіт показав, що 32% людей у віці від 45 до 64 років регулярно споживають спиртне вище рекомендованої тижневої норми. Для порівняння, тільки 19% людей у віці від 18 до 24 років порушують ці межі.Було також встановлено, що половина людей середнього віку помилково думають, що це не чинить яких-небудь негативних ефектів на їх здоров’я в подальшому житті.

Лікарі попереджають, що люди середнього віку помиляються в припущенні, що помірне вживання алкоголю абсолютно нешкідливо і навіть приносить якусь користь здоров’ю. Насправді, зрілі люди, які регулярно випивають, мають підвищений ризик розвитку ожиріння, раку і хвороби печінки.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button