Людина

Сон тривалістю більше 8 годин небезпечний для здоров’я серця

Як відомо, недолік сну являє собою небезпеку для здоров’я і може стати причиною розвитку цілого ряду захворювань, включаючи ожиріння і хвороби серця. Але тепер команда вчених з Норвезького університету науки і технології попереджає, що занадто велика кількість сну також може бути небезпечна для серця.

f5c30411f1671fcab9403ee9b89d3749

Сон менше 4 годин вважається шкідливим для здоров’я серцево-судинної системи людини. Нестача сну може збільшувати частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск і секрецію гормону адреналіну – всі ці показники є чинниками ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Тим не менш, нове дослідження показало, що люди, які сплять більше 8 годин на добу, також стикаються з більш високим ризиком виникнення серцевих недуг.

У ході дослідження фахівці розглянули 392164 дорослих, і за 13-річний період 711 осіб, що померли від серцево-судинних захворювань. Було встановлено, що ризик розвитку серцево-судинних захворювань був вищий на 50% для тих, хто спав менше 4 годин на добу, в порівнянні з учасниками, які спали від 4 до 8 годин. Тим не менше, люди, які спали більше 8 годин на добу, мали на 28% більше високий ризик розвитку хвороб серця. При цьому даний ризик був вищим у жінок, ніж у чоловіків. Поки що вчені не можуть точно сказати, чому надлишок сну підвищує ймовірність виникнення серцевих захворювань.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button