Людина

Стало відомо, коли краще народжувати першу дитину

Вчені провели серію досліджень, яка допомогла з’ясувати оптимальний вік для зачаття і народження первістка. Новозеландські дослідники провели експерименти і спостереження, які дозволили виявити, що для сучасної жінки оптимальний вік для народження першої дитини знаходиться в межах 18-23 роки.

bd58923f900bc8bfa9ce84476f406374

У більш ранні часи вважалося, що перші пологи повинні відбутися якомога раніше. Вченим вдалося спростувати цю теорію. Вони довели, що до 18 років організм середньостатистичної жінки ще не готовий до повноцінного виношування дитини. В результаті ризик викиднів і передчасних пологів у юних жінок набагато підвищується. Крім того, в цьому випадку значно вище ймовірність різних патологій у новонародженого.

Читайте також: 

Важливим є і той факт, що в сучасному суспільстві до 18 років дівчина сама є дитиною, перш за все, в емоційно-психологічному контексті. Це заважає їй звикнути до думки, що тепер все її життя повинно бути підпорядковане новонародженому, вона тепер мати і не належить сама собі. Це призводить до того, що юні мами просто відмовляються від своїх дітей, навіть якщо потім вони шкодують про це.

У той же час, сучасна жінка, яка відсуває перші пологи за 30 років в догоду кар’єрі і матеріального достатку теж сильно ризикує. У цьому віці підвищується ймовірність прояву генетичних хвороб і ризик мертвонародження. Що стосується її організму, то така жінка значно важче переносить вагітність, у неї висока ймовірність відшарування плаценти і інших ускладнень.

Натхнення: www.megamedportal.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть