Людина

Підліток, який з’їв гостру чипсину, помер від зупинки серця

MedicalXpress: Можливо, її спровокував капсаїцин

Портал MedicalXpress повідомив про результати розтину підлітка, який у вересні минулого року помер після того, як з’їв один дуже гострий чипс із тортильї, посипаний каролінським жнецем і Naga Viper – двома найгострішими перцями.

Image by Jill Wellington from Pixabay

За даними порталу, який посилається на судмедексперта, що проводив розтин, підліток помер від зупинки серця після вживання їжі, що містить велику кількість капсаїцину – алкалоїду, що міститься в різних видах стручкового перцю. Крім того, розтин також показав, що у підлітка було збільшене серце, що також могло стати причиною смерті.

За словами матері загиблого, дитина не страждала від будь-яких хронічних захворювань. У день події жінка забрала сина зі школи, оскільки він скаржився на біль у животі після того, як з’їв одну чипсину з тортильї від компанії Amplify Snack Brands. Через дві години після приїзду додому підліток знепритомнів, ще через кілька годин він помер у лікарні. За даними MedicalXpress, ще троє молодих людей у Каліфорнії та семеро в Міннесоті були госпіталізовані після поїдання таких самих чипсів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button