Земля

Людство – це вірус і ракова пухлина Землі

Вчені заявили, що людство – це вірус і ракова пухлина Землі. Причиною для такої різкої заяви стали спостереження за діяльністю сучасних людей і загального стану планети.

Експерт з Іспанії вирішив пояснити, чому ж людство є свого роду паразитом і вірусом серед інших живих видів на планеті. Абсолютно всі істоти на Землі пристосовуються до навколишнього середовища і починають співіснувати разом, не порушуючи встановлений еволюцією баланс. Люди ж, у свою чергу, схильні адаптувати оточення під свої потреби, не дбаючи про гармонію в екосистемі. Саме подібним чином працюють віруси, що вражають здорові клітини. Експерт порівняв людство з раковою пухлиною, адже люди схожим чином поширюють свій вплив по всій планеті. Ще однією особливістю раку є його хаотичне розмноження і ураження здорових ділянок. Така характеристика застосовна і до людства.

Незважаючи на всі заяви, дослідники виділили кілька груп людей, які не є паразитами. Мова йде про корінних жителів Австралії і Африки. Аборигени, на відміну від інших людей, навчилися жити в гармонії з природою і не наносять її екосистемі абсолютно ніякої шкоди, підтримуючи необхідний баланс.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments