Земля

Вчені надали 154 000 зображень з фотополапок в басейні Амазонки (відео)

На сьогодні це найбільша база даних фотографій безлічі диких тварин Амазонки. Знімки публікує Товариство охорони дикої природи в журналі Ecology.

Вчені з товариства охорони дикої природи (WCS, Wildlife Conservation Society), що працюють у великому басейні Амазонки, надали понад 57 000 нових зображень з фотополапок для нового дослідження. Результати опубліковані в журналі Ecology міжнародною групою з 120 інститутів.

Повний набір даних включає 154 123 записи про 317 видів (185 птахів, 119 ссавців і 13 рептилій). На сьогодні це найбільша база даних фотографій безлічі диких тварин Амазонки. Всі фотографії зроблені в період з 2001 по 2020 рік на 143 польових ділянках.

На зображеннях WCS з Болівії, Бразилії, Колумбії, Еквадору та Перу видно грайливі дитинчата ягуара, гігантський мурахоїд, що байдикує в брудній калюжі, невловимі коротковусі собаки, а також тапіри, білогубі пекарі, гарпії, тукани, пуми, андські ведмеді і десятки інших видів. Ягуари та андські ведмеді є пріоритетними видами для WCS.

Мета дослідження – створити базу даних зображень дикої природи Амазонки, а також задокументувати втрату середовища проживання, фрагментацію та зміну клімату. Басейн Амазонки охоплює майже 8,5 млн км.кв у Бразилії, Болівії, Колумбії, Еквадорі, Французькій Гвіані, Перу, Суринамі та Венесуелі.

Ця робота – перший випадок, коли зображення з фотополапок з різних регіонів Амазонки були зібрані і стандартизовані в такому великому масштабі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button