Поради

Магазин велосипедів Unisport: якісний транспорт для дорослих та дітей

Перший велосипед побачив світ більш ніж сто років тому. Незвична, громіздка і трохи незрозуміла конструкція викликала посмішку у перехожих. Ніхто й не думав, що цей транспорт буде популярним і у 21 столітті. Купити велосипед сьогодні вирішують жителі невеличких сіл та мегаполісів, адже це екологічний, безпечний та зручний спосіб пересування. 

Переваги використання велосипеда

Велосипед поєднує в собі кілька властивостей. Перш за все це транспортний засіб. Завдяки байку зручно їздити в межах міста та поза ним. Подорожі на велосипедах приносять радість дорослим та дітям, сприяють покращенню фізичного здоров’я та морального стану. Коли людина пересідає з громадського транспорту на велосипед, отримує чимало переваг.

 1. Економія коштів. Обслуговувати велосипед набагато дешевше, ніж автомобіль. Поїздки на байку допоможуть зекономити на покупці проїзних на громадський транспорт. 
 2. Вклад у захист навколишнього середовища. Велосипед сьогодні є екологічним видом транспорту, який не шкодить людині та природі. 
 3. Покращення стану здоров’я. Під час катання на велосипеді задіяна велика кількість м’язів. Систематичні навантаження покращують стан серцево-судинної системи. 
 4. Відсутність проблем з парковкою. На відміну від автомобіля, велосипед потребує значно менше місця для парковки. 

Використання байка має й недоліки. На велосипеді незручно їздити в зимовий період та під час дощу. Не у всіх містах розвинута потрібна інфраструктура: немає велосипедних доріжок, бракує паркоматів. 

Асортимент велосипедів у магазині Unisport

Магазин Unisport пропонує широкий асортимент велосипедів від провідних виробників. Продукція відповідає міжнародним сертифікатам якості, тому покупці отримують довговічний транспорт. У наявності різні види байків.

 • Міські велосипеди. Ідеальний транспорт для людей, які пересуваються в умовах міста. Продукція маневрена, має кілька передач, зручне сидіння. 
 • Байки для поїздок бездоріжжям. Гравійні велосипеди можна використовувати і для пересування містом. 
 • Гірські велосипеди. Транспорт розроблений для поїздок по нерівних дорогах, вибоїнах, ґрунтових стежках. Для байка немає перешкод, які він не в змозі подолати. 
 • Гібридні велосипеди. Двоколісний транспорт розрахований на поїздки на великі відстані. Він добре пересувається бездоріжжям, може додатково перевозити вантажі. 

У каталозі магазину Unisport присутні і дитячі велосипеди для користувачів зростом від 100 см до 155 см. Серед пропозицій можна знайти молодіжні моделі велосипедів, байки для любителів та професіоналів. 

Чому варто звернути увагу на гравійний велосипед

Гравійні велосипеди, які ще називають adventure, endurance або гравел, є чимось середнім між гоночним та шосейним байком. Тому велосипед можна використовувати для різноманітних поїздок як у межах міста, так поза ним. До особливостей та переваг моделі належать:

 • довга колісна база, яка забезпечує стійкість транспорту на різному покритті: асфальті, гравії, ґрунті, мокрій дорозі тощо;
 • товсті рамні труби, нижчі каретки, ніж у класичних моделей;
 • можливість встановлювати широкі типи шин завдяки оснащенню дисковими гальмівними системами;
 • встановлення потужних гідроприводів, що дозволяє кататися гірськими дорогами.

Гравійний байк здатний розвивати високу швидкість, витримує бездоріжжя, маневрений та зручний. Покупці, які шукають універсальний велосипед для подорожей та пересування по місту, можуть сміливо купувати гравійну модель. Магазин Unisport доставляє товари територією країни. 

Компанія пропонує вже зібрані моделі та додатково перевіряє складання коліс перед відправкою. Таким чином покупцям не потрібно буде звертатися до майстра. Консультанти допомагають підібрати модель велосипеда. Для цього потрібно звернутися за контактними номерами телефонів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button