Різне

Магія випадкових чисел

З давніх-давен, ще з самого початку цивілізації, людині хотілося знати, чому виникають ті чи інші явища, і ще більше – хотілося взнати наперед, вгадати. Вгадати намагалися всі, але ті, кому це вдавалося частіше, ставали шанованими людьми, отримували владу, призначалися так званими жерцями.

игровые автоматы

 

В найдавніших історичних шарах археологічних розкопок вчені на різних континентах знаходять “кубовидні” таранні кості (надкопитні суглоби) звірів, які лежать окремо від інших костей, і які древніми людьми використовувалися для гри, яка дуже схожа на народну гру в бабки. Як бачимо – слово “бабки” в його жаргонному сенсі має чітке і давнє походження. Це був один з перших “генераторів випадкових чисел”, якому вже багато тисяч років. Так предки намагалися випробувати долю і її схильність до них.

Слово “кості” по відношенню до гральних костей – також походять ще з тих часів. Гральні кості сучасного вигляду, “з крапочками”, досить часто знаходять при розкопках у Китаї і датують 600 років до нашої ери. Але найдревніші кості, разом з дошкою для гри у нарди, були знайдені у Ірані – їм близько 5200 років!

Кості використовувалися спочатку для жертовних ритуалів, передбачення майбутнього, і навіть для “судочинства”: випало одне число – ти виправданий. Випало інше – “злочин доведено”! Пізніше вони стали використовуватися для гри на власність, тобто для азартних ігор.

В таких писемних пам”ятниках, як Біблія (ще в Старому Заповіті) азартні ігри згадуються неодноразово. Автори тієї ж Рігведи (древніх ведичних гімнів) також писали жорстко і недвозначно: “Не грай в кості, а ори борозду свою! Знаходь насолоду у власності своїй і високо цінуй її! Дивись за скотиною своєю і за дружиною своєю, о мерзенний гравцю!”. Очевидно, що таке негативне висловлювання свідчить про те, що проблема ігроманії вже тоді була добре відомою.

Звичайно, будь яке задоволення потребує міри і розуму, адже безвольна людина може отримати залежність від чого завгодно – від хобі, витрачаючи все, що у неї є; від азарних ігор, втрачаючи критичне мислення і всю власність; від фанатичного вболівальництва чи алкоголю.На противагу цьому, гра на сайті http://lavaslots.com/gamehall ніякої загрози не несе, тому ви можете , довго не зволікаючи.

Для того, щоб надати азарним іграм цивілізованого вигляду, древні суспільства вигадували чимало заходів. В першу чергу, встановлювалися чіткі правила, порушника яких жорстоко карали. По-друге, з вулиці ігри потихеньку перебиралися у “салони”, де гра відбувалася при свідках. Крім того, державою приймалися законодавчі обмеження. Наприклад, в царській Росії була монополія держави на виготовлення гральних карт. Колода коштувала більше 5 рублів. Чимало, адже корова коштувала 15 рублів! Зате отримані кошти відомством імператриці витрачалися на утримання та навчання сиріт – на сирітські притулки.

Таким чином, розумний підхід дає шанс і нужденним, і гравцю, адже гра існує для того, щоб спробувати – і, можливо, виграти!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button