Поради

Маєте конденсатори часів СРСР? Отримайте за них гроші!

Які конденсатори можна продати

На сторінці компанії ви знайдете прайс-лист з цінами на всі деталі. Він постійно оновлюється і доповнюється. У ньому вказані:

  • розцінки на кожну модель конденсатора;

  • актуальні види конденсаторів та їхні моделі;

  • примітки про стан, рік випуску, тип конденсатору та інше.

Ви можете продати не тільки нові радіоелектронні компоненти, але й вивані, і неліквідні. Навіть якщо ви маєте лише конденсатори, яких немає в прайсі, їх все одно можна запропонувати на продаж – у компанії знайдеться для вас цікава пропозиція.

«Скупка РЕК» викуповує деталі постійно і в будь-якій кількості – від однієї штуки до великого опту. На ціну впливає модель конденсаторів — деякі з них йдуть на вагу, деякі викуповуються поштучно.

Чому компанія купляє конденсатори

«Скупка РЕК» потребує лише деталей виробництва СРСР – в них наявні благородні метали на зразок срібла, золота, платини тощо. В ті часи якість і точність роботи електроніки була досить низькою, і її покращували за рахунок використання дорогоцінних речовин. Зараз люди бережуть родовища цінних металів, тому переробляють РЕК, видобуваючи з них потрібні компоненти для повторного використання.

Самотужки видобувати цінні елементи з радіодеталей небезпечно і довго. Устаткування майстерні для вилучення дорогоцінних металів з конденсаторів обходиться досить дорого.

Тому має сенс спростити собі життя і,не витрачаючи часу та грошей, стати клієнтом «Скупки РЕК». Компанія приймає конденсатори за ринковими цінами, а іноді — на більш вигідних для вас умовах.

Як стати клієнтом компанії

«Скупка РЕК» закуповує конденсатори та іншу радіоелектроніку у громадян, приватних і державних підприємств України. Щоб вигідно продати свій товар, зробіть оцінку компонентів, які підуть на продаж.

  1. Звяжіться з менеджерами компанії, надайте їм фото, інформацію про модель, упаковку та стан конденсаторів. При погодженні оцінки надішліть товар післяплатою через Нову Пошту на адресу, вказану на сторінці компанії https://radio-detali.com/ua/.

  2. Якщо дистанційна оцінка неможлива, відправте товар звичайною посилкою через Нову Пошту. Отримавши ваші деталі, спеціалісти компанії того ж дня оцінять її і зв’яжуться з вами для погодження умов.

У обох випадках гроші перераховуються на картку будь-якого банку України в день отримання товару (до 20:00). Також ви отримаєте необхідні звітні документи.

Якщо ви живете у Львові чи області, можете самотужки привезти товар на головний офіс. А якщо у вас дуже багато конденсаторів, представники фірми приїдуть до вас для само вивозу придбаних деталей.

Чому співпрацювати з «Скупкою РЕК» вигідно:

  • зручний прайс-лист з актуальними цінами;

  • безкоштовні професійні консультації;

  • ціни, вищі за середньоринкові;

  • бонуси оптовим клієнтам;

  • 100% прозорість роботи.

Продаж конденсаторів компанії «Скупка РЕК» — простий і безпечний спосіб швидко позбутися непотрібних речей і отримати грошову компенсацію.

Кнопка «Наверх»
Закрыть