Поради

Майбутнє сьогодні: базове програмування для дітей – що вибрати?

Вже сьогодні попит на IT-знання зростає в прогресії, тому що світ і технології не стоять на місці, і вже незабаром програмування стане не спеціальністю, а природною навичкою кожного жителя планети. Тому основи кодування і робототехніки активно починають впроваджувати в шкільні програми. Юні уми швидко засвоюють базові знання, завдяки чому в майбутньому зможуть ефективніше освоювати пов’язану з IT професію або просто користуватися персональною технікою. Детальніше про програмування для дітей читайте тут https://www.everest.ua/ai-platform/ – на сайті представлена ??вся необхідна інформація.

Чи не перевантажує дитину таке навчання?

Основи програмування включають базові принципи створення коду для реалізації візуальних і аудіальних ефектів, інтерактивних функцій і роботи додатків. Кодування в першу чергу є практичне уміння, а вже після – рішення складних інтелектуальних завдань.

Шкільне навчання програмуванню для найменших покликане познайомити дитину з тим, як влаштовані комп’ютерні програми та файли зсередини, навчити виконувати найпростіші цікаві завдання. Отримавши таку базу, дитина зможе рухатися далі, глибше освоюючи цю галузь знань – і в майбутньому вибрати IT-кар’єру, або ж не заглиблювати пізнання, але вміти розв’язувати програмні проблеми в побутовому житті.

Курс навчання будується таким чином, щоб дитина практикувалася – і могла помилуватися результатом власних навичок. Програма навчання дітей ранньому програмуванню виключає нудне зубріння теорії і дуже захоплює юних учнів.

Яку мову програмування вибрати?

Як повідомляє Everest, шкільний курс пропонує освоїти три базових мови, які є найбільш популярними в світі на сьогодні:

• Java – один з найпопулярніших кодів широкого охоплення, який використовується у всіх домашніх і мобільних оперативних системах;
• Scratch – динамічна мова для роботи з візуальними ефектами – анімацією, іграми та відео, який можна встановити безкоштовно;
• Phyton – універсальна мова, що використовується для створення ПЗ і додатків різних типів, інтерпретований для дітей.

Цього достатньо, щоб познайомити учнів початкового ступеня з кодуванням, не перевантажуючи дитину, і задати напрямок для подальшого розвитку.

Програми навчання пропонуються на базі доступних безкоштовних платформ, якими можуть користуватися вчителі та учні:

• Code.org – найпопулярніша з них, яка використовується в багатьох країнах світу в державних і приватних школах;
• CodaKid – міжнародна онлайн-академія, за останні 3-4 роки підготувала понад 10 000 дітей;
• Tynker – освітня платформа, яка використовується по всьому світу для 60 млн. дітей.

Курс вибудовується в залежності від віку та підготовки дитини, він зрозумілий і легко освоюється дітьми незалежно від культури і освітніх принципів держави. Якщо школа не пропонує прогресивні комп’ютерні заняття – їх можна пройти самостійно або з репетитором.

Додатковим плюсом навчання є користь для викладачів, які набувають цінний досвід взаємодії з учнями і нові кваліфікаційні навички.

Той факт, що навчання програмуванню можна сьогодні забезпечити дитині безкоштовно, повинен стати незаперечним аргументом для згоди на проходження курсу, адже вже сьогодні і тим більше – в найближчому майбутньому такі знання стануть основними, і дуже важливо почати підготовку дітей вчасно, щоб полегшити їм майбутній навчальний і кар’єрний шлях.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button