Екологія

Маріуполь на межі екокатастрофи: місто накрив смог від пожежі на звалищі (відео)

Якщо своєчасно не ліквідувати пожежу – вогонь потрапить до “тіла” полігону і загасити його буде майже не можливо

У Маріуполі, що на Донеччині, Приморський район “накрив” отруйний смог від пожежі на законсервованому звалищі.

Місто опинилося на межі екологічної катастрофи, адже окупанти не мають потужностей, щоб загасити пожежу, повідомляє Маріупольська міська рада у Telegram.

Пожежа, яка виникла на законсервованому сміттєвому полігоні по вул. Флотській, загрожує здоров’ю та життю людей, адже у повітря виділяються небезпечні речовини, зокрема фурани, діоксини та бензопірен, який є особливо небезпечним канцерогеном. Бензопірен за рівнем впливу на організм належить до вищого класу небезпеки.

Мер Маріуполя Вадим Бойченко зазначив, що пожежа стала результатом хаотичних та безграмотних дій окупантів. Наслідки можуть бути катастрофічними – люди можуть бути отруєні небезпечними речовинами, яких безліч вивільняється в повітря.

“При цьому окупанти, знищивши всю техніку, не можуть ані локалізувати, ані ліквідувати пожежу. Якщо цього не зробити своєчасно, вогонь потрапить до “тіла” полігону і загасити його буде майже не можливо, що призведе до екологічної катастрофи. Це абсолютний цинізм та знущання з мирних жителів, їх життя та здоров‘я знаходяться у небезпеці”, – сказав Бойченко.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button