Різне

Масаж на дому. Корисно й тобі, і йому

Масаж – традиційна лікувально-профілактична процедура, яка полягає на механічному, термічному та іншим впливам на людське тіло – як з допомогою рук масажиста, так і з допомогою різних пристосувань – механічних масажерів, нагрітих камінців, медичних банок тощо.

25-12-14-foto-600x400-1

Сучасна методика лікувального масажу базується на суворому врахуванні особливостей анатомії людини, її стану і дозовано призначається медичним працівником.

Вплив масажу на організм людини дуже потужний. Масаж діє на рецептори шкіри, м’язів, сухожиль, суглобів, судин, внутрішніх органів, передає механічне подразнення в центральну нервову систему. Вона, в свою чергу, посилає у відповідь імпульси до всіх систем організму, викликаючи в них рефлекторні зміни. Механічне подразнення опосередковано викликає також утворення біологічно активних речовин, в тому числі в органах внутрішньої секреції, а вироблення гормонів спричиняє протизапальну, стимулюючу, регенеруючу та інші дії.

Відповідні властивості масажу широко використовуються при болях у спині, шиї, ногах, покращують діяльність нервової системи, здійснюють потужну загальнозміцнюючу дію, стимулюють іммунітет, можуть мати сильний антицелюлітний вплив тощо.

Читайте також: Медовий масаж від целюліту

Як правило, масаж роблять або на дому, або ж у класичному масажному салоні. Переваги першого з них – це отримання масажу у звичній для вас обстановці, розслаблення та спокій, відсутність необхідності їхати кудись через дорожні “корки” та в несприятливу погоду. Важливо, що отримуючи таку послугу, ви не піддаєтеся переохолодження на шляху додому. Особливо це важливо для дітей, вагітних та осіб, які мають хронічні захворювання органів чи суглобів.

Масаж у салоні, де є спеціальне обладнання, включаючи масажувальні столи тощо, які забезпечують особливе положення тіла – дозволяє отримати весь спектр процедур з повною інтенсивністю. Це може бути важливо при таких видах масажу, як спортивний, реабілітаційний, косметичний тощо. Єдиною особливістю масажного салону є те, що туди потрібно дістатися. У підсумку ж треба сказати, що курс масажу у добре обладнаному салоні найбльш ефективний і принесе максимальну користь. Для прикладу, в relax-lab.com.ua як у перевіреного лідера з відмінною репутацією, що має весь арсенал засобів – можна замовити і масаж на дому в місті Київ, і в салоні.

Професійний масажний салон часто називають універсальним закладом здоров’я і краси. Адже тут надають послуги профілактичного, спортивного, косметичного, східного, лікувального масажу, фахово враховують як побажання клієнта, так і його загальний стан та особливості організму.

Звичайно, в салоні створено комфортні умови для кожного клієнта – як інтер”єром, так і роботою доброзичливого, уважного, високопрофесійного персоналу. Достатньо сказати, що кожен фахівець салону має медичну освіту, використовує тільки передові та науково обгрунтовані методики, навіть у традиційних видах масажу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments