Різне

Костянтин Кондаков – топовий трейдер в MMCIS group

000Kondakov-Asset-Menegment_resizedКостянтин Кондаков це легенда в світі трейдингу. Почавши свою діяльність в Україні, він прославився в усьому світі незвичайним підходом до ведення справ. Особливість полягала в тому, що на відміну від інших трейдерів, які основний акцент роблять на статистику і математичні моделі, він зосередився на людському факторі.

Хто такий Костянтин Кондаков?

Для всіх нас трейдер Кондаков Константин – відома особистість. Він виступає по телебаченню, його програму і компанію підтримують багато зірок, він працює бізнес-консультантом в безлічі серйозних фірм. Проте мало хто знає, що ця людина вже встигла видати чотири книги, які стали бестселерами серед трейдерів. У них він докладно розповів про свою методику. А саме про те, як впливає психологічний фактор на біржові індекси. Уявімо, що курс починає динамічно змінюватися. Як результат спрогнозувати його зростання або падіння стає неможливим. У такому випадку потрібно виходити не з коливання курсу в короткостроковому періоді, краще зробити ставку на реакцію трейдерів. Адже саме вони своїми діями впливають на ціну тієї чи іншої валюти.

Історія успіху

Починав Костянтин свою кар’єру професійного трейдера в MMCIS group. Цей дилінговий центру встиг прославитися на території України, Росії, Білорусі та ще 10 країн. Його головною відмінною рисою від сотень подібних підприємств був європейський підхід до надання послуг, а також розробка і впровадження інноваційних проектів, які надавали вражаючі результати. Яскравим тому прикладом є програма Index TOP 20. Її суть полягає в наступному: депозит клієнта в рівних частках розділяється між двадцятьма провідними трейдерами майданчика. Завдяки диверсифікації ризиків вдається домогтися доходу в 9-10 відсотків за місяць. Але не це є головною причиною, чому тисячі людей довірили свої заощадження даної компанії. Мінімальна сума депозиту всього 100 доларів!

Що таке довірче управління?

Якщо ж говорити про більш серйозні суми, то варто задуматися про довірче управління. Правда, мінімальний депозит в такому випадку становитиме 10 тисяч доларів. Але є у такого вибору важлива перевага: лише один трейдер буде займатися інвестуванням. Сучасні ж технології дозволяють, користуючись доступними в інтернеті звітам і статистикою, подивитися успішність того чи іншого фахівця за кілька років і зробити відповідні висновки. До речі, Костянтин Кондаков вже довгий час знаходиться в топі програми Index TOP 20. На його сайті є докладна інформація про проведені операції та заключені угоди.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments