Різні цікавинки

Цікаві факти про Київ

У Києві дійсно є на що подивитися і куди сходити, і існує величезтна кількість екскурсій: тематичних, оглядових, з національним колоритом і для найрізноманітнішого бюджету.

foto_cikavosti_01.08.2014-06_resized

Цікаві факти про Київ:

1.Неофіційним символом Києва вважається каштан. Травень — найкрасивіший місяць у Києві, так як в цей час цвітуть каштани.
2.Київ одне з найдавніших міст Східної Європи, який зіграв ключову роль у розвитку середньовічної східнослов’янської цивілізації.
3.Як інші старі міста, Київ не має точної дати заснування, однак 1500-річчя Києва відзначили в 1982 році.
4.Київ входить до числа 10 найбільших міст Європи.

Читайте також: 


5.На території Києва розташовано 2148 об’єктів історії та культури. Серед них більше 100 музеїв, 33 театрів і театрів-студій, 140 бібліотек.
6.Київ — одне з найзеленіших міст світу. Місто завжди славилося великою кількістю парків, скверів і бульварів. Близько 20 квадратних метрів зелені припадає на одного жителя.
7.Київ був найбільшим містом Європи в XI столітті, в п’ятдесят разів більше Лондона, в десять разів більше Парижа.
8.Найглибша станція метро в світі знаходиться у Києві. Це станція метро Арсенальна, що функціонує на глибині 105 метрів ( є дані, що найглибша станція метрополітену -120м- знаходиться в Пхеньяні).
9.Парковий міст, який веде до Труханового острову, є найдовшим мостом в Європі.
10.Третій за відвідуваністю McDonalds в світі знаходиться в Києві — поряд із залізничним вокзалом. Цей ресторан швидкого харчування завжди в списку найбільш багатолюдних McDonalds в світі.

Кнопка «Наверх»
Закрыть