Різне

Цікаві факти про ресторани

У Китаї існують спеціальні ресторани, при відвідуванні яких всі бажаючі клієнти можуть виплеснути свої негативні емоції, розбиваючи посуд, ламаючи меблі або влаштовуючи бійку з обслуговуючим персоналом.

У Лос-Анджелесі відкрився ресторан, де, як і в Японії, обід або вечерю сервірується на тілах молодих моделей.

Цікаві факти про ресторани

У Москві і в деяких містах Німеччини є ресторани, де відвідувачі приймають їжу в абсолютній темряві. Обслуговують клієнтів у подібних закладах сліпі люди, які здатні чудово орієнтуватися в темряві.

Є такі ресторани, де клієнти самі вирішують, скільки необхідно заплатити за те або інше блюдо. Теоретично клієнт може пообідати чи повечеряти абсолютно безкоштовно, однак такі випадки трапляються нечасто.

У деяких ресторанах Бразилії та Іспанії клієнти зобов’язані заплатити штраф за недоїдене блюдо.

Існують ресторани, де клієнту пропонується самостійно зловити рибу, яку він побажає з’їсти. Промислові породи риб, такі як форель або осетер, розводяться в спеціальному ставку. Таким чином, клієнт може бути абсолютно впевнений в тому, що подана йому риба найсвіжіша.

Існують заклади, які періодично проводять конкурси, в яких переможцем стає той, хто за певний термін зможе з’їсти і випити найбільшу кількість гастрономічної продукції. Наприклад, закусочна Big Texan Steak Ranch в Техасі, обіцяє безкоштовний обід тому клієнту, який за одну годину зможе з’їсти два кілограми яловичого стейка. За час існування цього бонусу близько 40 000 чоловік вирішили спробувати щастя в цьому конкурсі, причому приблизно 7000 клієнтів стали переможцями.

У ресторані “Вулик” можете спробувати блюда за старовинними українськими рецептами і класичну рецептуру, як кажуть, що душа побажає!

В Амстердамі існує ресторан, в якому готують їжу та обслуговують клієнтів виключно діти.

У Римі і в Чикаго є ресторани, де прийнято ображати і принижувати клієнтів. Обслуговуючий персонал нарочито грубо розмовляє з відвідувачами і між собою. У хід йдуть різні образи, знущання і грубі жарти. Відвідувачі, які не знають про цю особливість ресторану, найчастіше скаржаться у відповідні органи на порушення громадської етики….


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button