Людина

Медики мають намір розробити програму, яка прогнозує смерть людини

Автори нових лабораторних експериментів повідомили, що в ході здійснення проектів їм вдалося зробити сенсаційне відкриття в області всієї медицини.

ba5c78040a6054b3fca04c3edce35e1b

За словами дослідників з Університету Східної Англії, завдяки проведенню дослідів і спостережень у фахівців з’явиться можливість передбачати ймовірність настання летального результату у чоловіків і жінок. Ініціатори випробувань стверджують, що їхній проект, тривалість якого становить 4 роки, допоможе лікарям створити унікальне програмне забезпечення, яке прогнозуватиме смерть людей. Слід зауважити, що основою для нової методики стануть дані, що стосуються способу життя хлопців і дівчат, а також їх історії хвороб.

Науковці мають намір розробити окрему програму, яка виявлятиме ризик розвитку летального результату у людей. Нагадаємо, що фахівцям вдалося отримати грант у розмірі 1,1 млн. доларів. Комплекс лабораторних і клінічних досліджень спрямований на вивчення ефективності профілактичних заходів, які медики призначають для лікування тих чи інших захворювань.

Ініціатори спостережень впевнені, що новий механізм дозволить визначити дієвість лікарських препаратів від діабету і хвороб серцево-судинної системи.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button