Людина

Щоб добитися підвищення, слід одягатися як начальник

Добитися кар’єрного зростання можна не лише просиджуючи вечори на роботі і виконуючи доручення начальства. Згідно з новим дослідженням, секрет успішної кар’єри полягає в тому, що треба одягатися, як бос.
Учені виявили, що більшість керівників (68%) звертають більше уваги на співробітників, які одягаються в тому ж стилі, що і вони. Експерти упевнені, що це приносить співробітникам додаткові очки.

Втім, співробітники і самі помітили схильність працедавців виділяти тих, хто одягається так само як вони, що привело до появи нової офісної тенденції “робочих близнюків”. Саме так учені, що проводили дослідження, назвали це явище.

Опитування 2000 людей показало, що шість співробітників з 10 (61%) рахують, що підбір такого ж гардеробу, як і у їх колег, покращує командний дух і підвищує продуктивність. За даними Mail Online, трохи більше половини (54%) заявили, що на їх вибір одягу сильний вплив робить гардероб їх керівників і колег.  Третина (33%) заявили, що їх команда навмисно купила однаковий одяг і домовилася одягати її по певних днях. 32% опитаних, як виявилося, випадково одягаються як їх колеги в середньому два-три дні в тиждень – підсвідома дія, яка є реакцією на велику кількість часу, що проводиться разом.

Тенденція наслідувати своїх колег і начальника в одязі зараз спостерігається у більшості офісів, стверджують дослідники. Згідно їх слів, тон в стилі робочого одягу зазвичай задає начальник, а підлеглі, усвідомлено або неусвідомлено, починають його наслідувати.

“Люди прагнуть бути схожими один на одного, тому що різниця може бути сприйнята як загроза. Люди почувають себе безпечніше, коли вони одягаються однаково. Вони дають зрозуміти, що належать до групи. Команда, яка одягається в одному стилі, як правило виявляється згуртованішою”, – говорить психолог з Університету Хартфордшира доктор Карен Пайн.

Начальство, за його словами, частіше відмічає і підвищує співробітників, які схожі на них. Одягаючись як бос, людина також починає копіювати і його поведінку. Цілком імовірно, що підсвідомо це може впливати і на інших людей, які починають сприймати таку людину як начальника.

Натхнення: fedpost.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments