Здоров'я

Медики назвали 5 ранніх ознак раку нирки

Біль у боці, втрата ваги, температура зазначаються як ряд ранніх ознак, що дозволяють запідозрити рак нирки. Медики попереджають: зайва вага і шкідливі звички значно підвищують ризик цього захворювання.

Рак нирки є небезпечною недугою, схильність до якої передається у спадок. Також ризик його розвитку збільшують куріння, надлишок жиру в організмі, зловживання знеболювальними ліками.


Медики констатують, що на ранній стадії рак нирки проявляє себе ледь помітно. Тому важливо стежити за самопочуттям, звертати увагу на зміни роботи організму – тільки так можна своєчасно виявити виник злоякісний процес.

Фахівці назвали кілька ранніх ознак раку нирки, нагадавши, що вчасно виявлений він досить успішно піддається терапії.

Щемлячий, тягучий біль у боці. Він може не викликати сильного дискомфорту, але все ж відчувається. Якщо дана ознака спостерігається протягом кількох днів, слід звернутися до лікаря за обстеженням.

Кров у сечі. Далеко не завжди її поява викликає саме рак нирки, але в деяких випадках так проявляє себе рання стадія онкозахворювання.

Незрозуміла втома. Відчуття, що організм не відпочиває, постійна втома, поганий апетит, втрата ваги без спеціальних зусиль – практично будь-який рак змушує людину відчувати дивний занепад сил, який важко пояснити якимись конкретними факторами. Рак нирки не виняток.

Збільшений тиск. Дана ознака в людини, яка раніше не страждала гіпертонією, – дуже серйозний привід звернутися до медиків. Нирки виробляють гормон ренін, який контролює артеріальний тиск. Проблеми з ними провокують його збільшення.

Підвищена температура. Також може бути одним з ранніх ознак, що вказують на рак нирок. Зростання температури тіла є типовою реакцією імунної системи на запалення. При відсутності простудних симптомів вона може говорити про наявність пухлини.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button