Здоров'я

Сорок відсотків росіян знімає стрес алкоголем

Левада-центр провела опитування, щоб дізнатися, як змінилося ставлення росіян до того, щоб зняти напругу з допомогою алкоголю. Головне питання звучало так: «чи Згодні ви з тим, що немає нічого поганого в тому, якщо для того, щоб зняти напругу в наш важкий час, розслабитися, людина вип’є трохи спиртного?»

foto_cikavosti_24.07.2014-010

Виявляється, повністю згоден з цим майже кожний десятий житель країни. Третину опитаних вибрала відповідь «скоріше згоден». Ще третина сумнівається, оскільки бачить плюси і мінуси в такому рішенні. Чверть росіян не згодні з цією заявою, решта не змогли відповісти.

Читайте також: Сексуальна активність впливає на алкогольну та наркотичну залежності

При цьому чоловіки висловлюють помітно більше бажання випити, щоб розслабитися і зняти стрес, ніж жінки. Половина чоловіків і третина жінок вважають алкоголь засобом боротьби з напругою. Проти – 6 відсотків чоловіків і 29 відсотків жінок.

Серед прихильників спиртного найбільше людей у віці від 40 до 54 років, здебільшого вони проживають у Москві. Противники такого засобу найчастіше старше 55 років, як правило, це жителі провінційних міст середньої величини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button