Здоров'я

Проживання на 7 поверсі негативно позначається на здоров’ї людини

Згідно інформації, отриманої від авторів наукових проектів, медикам вдалося виявити цікаву закономірність.

4d2744ea087f7c26566f50d806f31e7e

Як повідомили дослідники, в ході проведення дослідів фахівці зафіксували, що проживання людини на перших 2-х поверхах є корисним для здоров’я. Крім того, лікарі зазначили, що життя вище другого поверху може згубно позначитися на самопочутті чоловіків і жінок. Збільшується ймовірність появи цілого комплексу складних захворювань, пов’язаних зі судинною системою. Також вчені з’ясували, що магнітне поле, що існує на перших поверхах, цілком підходить для життєдіяльності організму.

Читайте також: 

Під час здійснення досліджень, експерти довели, що юнаки та дівчата повинні прагнути бути ближче до землі. На думку науковців, з кожним поверхом магнітне поле стає слабкішим, викликаючи розвиток багатьох недуг. Слід зауважити, що відповідні результати були отримані після здійснення кількох спостережень і випробувань.

Завдяки унікальному приладу лікарям вдалося визначити рівень комфорту серед людей, що проживають на різній висоті. Згідно інформації, наданої авторами проекту, життя на 7 поверсі негативно відбивається на нервовій і серцевої системи людини.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button