Здоров'я

Топ-7 засобів від целюліту за ступенем ефективності

Якщо ви належите до 90% жінок, які оголосили бій «апельсиновим кіркам» на стегнах, руках, животі та сідницях — то ви в хорошій компанії. «Целюліт, всупереч поширеному переконанню, не є ознакою або наслідком надмірної ваги, — говорить дерматолог Денді Енгельман. — Навіть у дуже худих людей може бути целюліт, і з медичної точки зору це цілком нормально».

У вас ще не зникло бажання з ним боротися? Тоді продовжуйте читати, адже ми зібрали 7 найпопулярніших методів боротьби з целюлітом за спаданням їх ефективності.

1. Cellulaze

Це перший метод «зцілення» від целюліту, схвалений FDA. Дана процедура використовує маленьку лазерну трубку, що вводиться під шкіру пацієнта. Нагріваючись, лазер розплавляє жирові «кишеньки» целюліту і пом’якшує волокна сполучних тканин, які підтримують ці кишеньки. «Cellulaze значно зменшує видимість целюліту, — каже Енгельман, — але мені поки не доводилося бачити абсолютного позбавлення від нього». У будь-якому випадку, процедуру можуть дозволити собі далеко не всі — вартість однієї сесії нерідко переходить за позначку в $5000 в залежності від площі.

2. Zwave

Новачок на ринку засобів проти целюліту, цей метод використовує потужну променеву хвилю на бажаній області та зменшує видимість целюліту в легких і середніх випадках, руйнуючи стінки целюлітних кишеньок. «Zwave показує відмінні результати після 10 сесій, які починаються з 3 сесій на тиждень, — каже Енгельман. — Покращення вигляду шкіри в моїх пацієнтів починається вже через кілька сесій. По вартості цей метод набагато доступніше, ніж Cellulaze, ціна однієї сесії варіюється від $300 до $450.

3. Vanquish

Цей неінвазивний метод обіцяє швидкий і безболісний результат усунення жирових відкладень і підтягування шкіри. Використовуючи радіочастотну енергію, що спрямовується безпосередньо на жирові клітини, він нагріває бажану область і знищує виключно вибрані клітини, не ушкоджуючи шкіру і м’язи. «Хоча цей метод спочатку призначався для позбавлення від зайвого жиру, в парі з Zwave він дозволяє поліпшувати вигляд целюліту, — пояснює лікар Енгельман. — Під час процедури пристрій не торкається шкіри пацієнта, дія супроводжується легким відчуттям тепла, але больові відчуття або дискомфорт практично відсутні». Вартість одної 30 –хвилинної процедури варіюється від $500 до $800, час на відновлення не потрібно, і пацієнт може повертатись до своїх звичних справ відразу після виходу з медичного офісу.

Читайте також: 

4. Антицелюлітні креми

«Більшість кремів проти целюліту містять кофеїн в якості активного інгредієнта, і вони можуть бути дуже ефективні при послідовному використанні, — каже Енгельман. — Кофеїн зневоднює жирові клітини на нетривалий термін. Якщо наносити його щодня в супроводі агресивного масажу, проникнення крему вглиб шкіри буде покращено, а значить, ефект буде помітнішим». Але пам’ятайте: варто лише зупинитися, целюліт повернеться до колишнього стану.

5. Кавові скраби

«Кавові скраби, як їм і належить, теж містять кофеїн, який покращує лімфодренаж і розгладжує поверхню шкіри, — пояснює Енгельман. — Завдяки ексфоліації, ви надаєте шкірі гладкість, а з допомогою кофеїну зменшуєте видимість «грудочок» целюліту». Як і у випадку з кремами, для найкращого ефекту скрабами необхідно користуватися щодня.

6. Суха щітка

Цей метод схожий по ефективності з кавовими скрабами і застосовується вже протягом століть. «Під час масажу сухою щіткою рухи повинні бути спрямовані в бік серця, — говорить Енгельман. — При такому масажі областей, схильних до целюліту, стимулюється лімфатична система, ексфолірується шкіра, поліпшується кровообіг і еластичність шкіри, зменшується видимість целюліту». Щоб підтримувати результат масаж сухою щіткою також необхідно робити кожен день.

7. Мезотерапія

Спочатку розроблена в Європі для полегшення болю при запаленнях шкіри, таких як екзема і псоріаз, мезотерапія включає ін’єкції вітамінів, мінералів, амінокислот і ензимів у тканини під шкірою. «Мезотерапія може розбивати жирові клітини і трохи покращувати видимість целюліту, але при цьому вона володіє певними ризиками, включаючи набрякання, інфікування або зміна контурів» — попереджає Енгельман.

Хоча багато з цих методів допомагають поліпшити видимість шкіри в проблемних місцях і з різним ступенем ефективності зменшити целюліт, повного позбавлення від нього вони все ж не можуть запропонувати. Вибирайте свій спосіб боротьби з целюлітом обережно і звертайтеся за професійною порадою до фахівців, яким довіряєте.

Натхнення: zdorovie.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button