Здоров'я

Медики назвали ключові симптоми переходу застуди в пневмонію

Медики розповіли про те, що проста застуда може перейти в більш серйозне захворювання — пневмонію. Вони відзначають, що людям необхідно стежити за своїм самопочуттям і звертати увагу на деякі ключові симптоми.

В першу чергу медики розповіли про комбінацію двох факторів – застуди та сонливості. Це знак того, що організм зіткнувся з серйозною проблемою і йому не вистачає сил для її подолання, тому він хоче більше часу відпочивати. Наступний ключовий симптом – це втрата апетиту. Фахівці наголошують, що йдеться не про зниження бажання, а про його повну відсутність. Це відбувається з-за того, що у організму недостатньо сил для боротьби з інфекцією.

Медики радять хворим на застуду людям уважно стежити за своїм кашлем. Якщо він досить сильний, а також має зеленувате мокротиння і коричневі відтінки – це явна ознака початку пневмонії. Також у таких випадках слизу може з’являтися кров, що говорить про серйозні проблеми в легенях, які потребують негайного вирішення. Наступний ключовий симптом – це постійна нестача кисню і задуха, а також зміна ритму серця.

Останній сигнал про те, що застуда перейшла в пневмонію – це систематичні болі в грудній клітці, що з’являються при вдиху-видиху. За словами медиків, всі ці симптоми можуть говорити про розвиток більш серйозного захворювання, отже, в таких ситуаціях не можна тягнути з походом до лікаря і займатися самолікуванням.

Кнопка «Наверх»