Здоров'я

Вчені назвали найбруднішу кімнату в будинку

Групі британських учених вдалося з’ясувати, що спальня є найбруднішою кімнатою в будинку. За їх словами, жителі Об’єднаного королівства міняють постіль тільки раз на місяць, а бува і рідше, через що страждають від алергії.

У ході дослідження було встановлено, що 34% британського населення стикається з проявом симптомів алергії саме в спальній кімнаті. Друге місце за алергенністю займає вітальня (33%), а третє – кухня (18%).

Nem7-kimnata-moei-mrii1

Також вченим вдалося з’ясувати, що тільки 17% британців міняють постільну білизну один раз на місяць, тоді як жителі Лондона роблять це і того рідше – один раз на 2 місяці. Це і перетворює їх квартири в найбрудніші в країні. 17% населення країни пилососять килими кожен день, і тільки 8% відпарюють штори від пилу. Отож, зовсім не дивно, що 13% жителів страждають від алергії до трьох разів на тиждень, а 6% – п’ять разів на тиждень.

Читайте також: Сучасний дизайн квартири: 7 «шкідливих звичок» в інтер’єрі

Треба відзначити, що як правило, алергію викликають пилові кліщі, шерсть тварин і цвіль. У 25% випадків через алергенів у людей з’являється висип на шкірі, в 73% сверблять очі, а в 78% люди починають чхати.

Тому фахівці рекомендують частіше прибиратися в будинку. Таким чином, можна допомогти своєму організму справитися з проявом симптомів алергії. Однак якщо неприємні симптоми тривалий час не проходять, то варто звернутися до лікаря.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button