Здоров'я

Медики розповіли про прості способи, як справитися з головним болем

Медики розповіли про декілька простих способів справитися з головним болем. На думку експертів, позбутися від недуги можна, збалансувавши раціон і зробивши акцент на деякі особливо корисні продукти.

У першу чергу, медики радять звернути увагу на кількість споживаної рідини. Саме нестача води в організмі часто стає причиною виникнення регулярних головних болів, а також може призвести до спазмів та інших неприємних наслідків.

Також в якості не тільки лікування, а й профілактики головних болів експерти радять використовувати трав’яні настої, зокрема м’ятний чай. Напій з ароматної рослини допоможе зняти стрес, розслабитися і позбутися від емоційної перенапруги, а це, в свою чергу, позбавить не тільки від мігрені, але і від ряду інших захворювань, що виникають на тлі постійних психічних навантажень.

Крім того, лікарі рекомендують включити в раціон і такий корисний продукт, як червоний перець. Цей овоч містить не тільки величезну кількість вітамінів і мікроелементів, але і речовину під назвою капсаїцин, що володіє знеболювальним ефектом. Також перець багатий антиоксидантами, здатними послабити запальні процеси в організмі і вивести накопичені в ньому шлаки, що також цілюще позначається на стані здоров’я.

Кнопка «Наверх»
Закрыть