Наука

Медики назвали основні причини болю в попереку

Неприємні ниючі болі в області попереку можуть з’являтися не тільки у хворої людини. Медики назвали ряд основних причин, за яких навіть здорове тіло може відчувати дискомфорт і больові відчуття в нижній частині спини.

Найпростіше порушення у попереку, що супроводжується неприємним болем, буває викликано легкими травмами або розтягнення при заняттях активними видами спорту. Медики радять звертати увагу на те, який саме тип болю присутній в тілі. При різкому, щемлячому болю в першу чергу варто терміново звернутися в медичний заклад до фахівця, оскільки у 90% людей, які страждають від болю в попереку, спостерігаються патології або які-небудь відхилення в будові хребта або спинних м’язів.

Найпоширенішими причинами болю в нижній частині спини експерти вважають сидячий спосіб життя, відсутність у денному розпорядку занять спортом, а також неправильне харчування і нестійкий психічний стан. Варто звернути увагу, якщо гострий біль супроводжується різкими відчуттями схожими на защемлення, адже це може бути спровоковано розвитком остеохондрозу. А ось пронизливий біль найчастіше є наслідком підняття важких вантажів і може викликати ішіас.

Що стосується відмінностей больових відчуттів в попереку між представниками жіночої і чоловічої статі, то у перших в більшості випадків це залежить від менструального циклу. А ось у чоловіків причиною болю в попереку може бути простатит або розвиток ракових пухлин.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments