Здоров'я

Медики назвали п’ять головних кроків для захисту від інсульту

Медики відзначають, що зараз багато людей досі вважають інсульт недугою, яка виникає в основному у літніх людей. Втім, це трохи помилкова думка, адже кожна десята людина, що стикається з ним, є молодше 45 років. Фахівці розповіли, які п’ять головних кроків допоможуть убезпечити людину від небезпечної патології, що викликає крововилив у мозок.

По-перше, варто завжди стежити за параметрами здоров’я: знати «нормальний» рівень артеріального тиску та показники глюкози і холестерину в крові. По-друге, необхідно змінити раціон, зробивши його більш здоровим. В ідеалі підійде середземноморська дієта або щось на її зразок, відзначили вчені. Річ у тому, що вона підтримує вагу в нормі і позитивно впливає на здоров’я судин. По-третє, потрібно хоча б іноді займатися спортом або піддавати організм іншим фізичним навантаженням – по 30-40 хвилин в день.

Не варто забувати і про відмову від шкідливих звичок, якщо такі присутні. У висновку медики порекомендували лікувати хронічні захворювання, адже інсульт безпосередньо пов’язаний з недугами серцево-судинної системи або діабету.

Кнопка «Наверх»