Земля

Японський учений заявив про існування нового Бермудського трикутника

Японський професор Дзюнїті Яої передбачає, що у водах Тихого океану існує загадковий простір, схожий зі знаменитим Бермудським трикутником. Деякий час тому там зник корабель з усіма членами екіпажу. На думку вченого, і судно, і люди потрапили в інший вимір.

Таємничий район Саргасового моря, що належить до басейну Атлантичного океану, став знаменитим після частих зникнень або аварій морських суден і літаків. Його назвали Бермудським трикутником через відповідну форму і близькість Бермудських островів.

Схожа аномальна зона, можливо, існує і в Тихому океані поблизу Японії. Цей простір місцеві жителі називають Морем Диявола, воно оточує острів Міякедзіма.

Про «ще один» Бермудський трикутник заговорили в 2012 році, коли в тому районі зник китайський вантажний корабель разом зі всіма моряками. Тоді сигнал SOS екіпаж не посилав, також не вдалося виявити ні сліди транспортного засобу, ні останки людей.

Дзюнїті Яої вважає, що судно з Китаю перемістилося в інший вимір. На його думку, доказом такої теорії служить приклад дії радіохвиль: програми, створювані в студії, перетворюються в радіохвилі і поширюються на значні відстані, однак їх не можна побачити або відчути. З точки зору японського дослідника, люди також можуть знаходитися в іншому вимірі, недоступному до сприйняття органами почуттів.

Кнопка «Наверх»