Здоров'я

Медики назвали продукт, який збільшує ризик серцевих захворювань на 50%

Команда експертів з Університету Макмастера в Канаді, відстежувала раціон і стан здоров’я ста тридцяти тисяч осіб з двадцяти однієї країни на п’яти континентах. І вони виявили на 46% вищий ризик серцево-судинних захворювань, а також на 51% вищий ризик передчасної загибелі серед тих, хто їв оброблене м’ясо в кількості не менше 150 грамів в тиждень.

Image by Pexels from Pixabay

Нове дослідження канадців виявило, що вживання всього двох сосисок на тиждень збільшує ризик серцевих захворювань і передчасної смерті на 51%. Крім того, поїдання обробленого м’яса в цілому підвищує ризик судинних захворювань.

Обробленим вважається будь-яке м’ясо, яке коптили, солили, в’ялили або обробляли за допомогою хімічних консервантів. При цьому вживання сирого червоного м’яса або птиці не завдає такої шкоди здоров’ю.

Крім того, в результаті дослідження також з’ясувалося, що вживання обробленого м’яса викликає серцево-судинні захворювання, включаючи підвищений кров’яний тиск, інсульт і деменцію.

На думку експертів журналу American Journal of Clinical Nutrition, що опублікував дослідження, людям слід повністю уникати вживання обробленого м’яса, такого як ковбаса, шинка, паштет, солонина, копчене м’ясо, салямі і в’ялений бекон.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button