Здоров'я

Медики озвучили причини запалення сідничного нерва

Медики розповіли, що сприяє запаленню сідничного нерва. Крім того, вони дали поради, як боротися з цією недугою, щоб не допустити його хронічну стадію.

Багато людей стикаються з запалення сідничного нерва. Це захворювання проявляється в першу чергу у вигляді гострого або тупого болю в куприку або поперековому відділі спини. При цьому біль може віддавати в ногу і ускладнювати загальну рухливість, а також не виключено оніміння кінцівок. Також серед симптомів лікарі називають печіння під час сечовипускання, почервоніння ділянок шкіри та підвищення температури. Трапитися защемлення ішіасу може з різних причин, але найпоширеніші – це підвищене фізичне навантаження на поперек і травми, наслідком чого стає зміщення міжхребцевих дисків, а також переохолодження та подальший розвиток інфекцій. Крім того, викликати болі можуть нарости на хребцях і пухлини.

Щоб хвороба не переросла в хронічну і не стала серйозним випробуванням, при перших же симптомах слід звернутися до професіоналів. Найчастіше лікування здійснюється препаратами та фізичними вправами, що розвивають потрібні ділянки тіла. Також хворому рекомендується дотримуватися постільного режиму і знаходитися в теплі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button