Здоров'я

Фізичний стан і пам’ять людини залежать від діяльності одного білка

Як заявили науковці, фізичне здоров’я і здатність людини запам’ятовувати інформацію залежать від однієї і тієї ж хімічної речовини під назвою NR3B3.

11-04-15-foto-600x337-1

Таку інформацію експерти повідомили після того, як ними був реалізований спеціальний експеримент. Слід зауважити, що даний білок відомий також під абревіатурою ERR? – estrogen-related receptor gamma. Підсумки клінічних дослідів опубліковані в науково-дослідному журналі Cell Metabolism. За словами вчених, в 2011 році їм вдалося з’ясувати, що активізація молекулярного з’єднання NR3B3 призводить до прискорення кровообігу в м’язах гризунів, посилюючи, таким чином, їх фізичну діяльність і витривалість.

Читайте також: Поза людини впливає на пам’ять і навчання

На сьогоднішній день медики зафіксували, що даний білок може допомогти людям, які мають проблеми в роботі мозку. Як стверджують експерти, значна частина NR3B3 сконцентрована в гіпокампі, ділянці центрального відділу нервової системи. Саме ця зона відповідає за виробництво нових функціональних клітин мозку, крім того, вона контролює процеси запам’ятовування інформації та навчання.

Повідомляється, що в ході здійснення дослідів вчені задіяли гризунів. З’ясувалося, що знижена кількість NR3B3 в організмі тварин сприяла погіршенню їх когнітивних здібностей.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button