Здоров'я

Вчені розповіли, скільки спиртного можуть вживати чоловіки

В університеті Східної Фінляндії група фахівців провела дослідження, яке дозволило визначити ному алкоголю для представників сильної статі. Виявилося, що багато чоловіків значно перевищують безпечну кількість алкоголю. Результати свого дослідження вони розмістили на університетському сайті.

muzchyna_pie_500

Для дослідження було відібрано 2609 добровольців, спостереження за якими велося протягом 20 років. Отримана інформація дозволила дійти висновку, що вживаючи алкоголь частіше 2 разів на тиждень, чоловіки істотно підвищують ймовірність смерті. Якщо вживати спиртні напої частіше 2 разів на тиждень, ймовірність виникнення інсульту з летальним результатом зростає не менш ніж у 3 рази. При цьому абсолютно неважливо, які у чоловіка природні дані і чи схильний він до інсультів. Крім того, в зоні ризику так само знаходяться чоловіки, які вживають спиртне не часто, але як кажуть, від душі. Вірогідність інсульту у них зростає в тій же пропорції.

Читайте також: Алкоголь – добро чи зло?

Ще одне спільне дослідження британських і російських вчених дозволило прийти до висновку, що однією з основних причин високої смертності російських чоловіків є непомірне вживання горілки. Виявилося, що серед чоловіків, які випивають більше 2 -х пляшок горілки в тиждень смертність від нещасних випадків, в середньому, в 25 разів вища, ніж у тих хто взагалі не вживає алкоголь. При цьому вони набагато частіше хворіють. У таких чоловіків набагато частіше проявляються злоякісні пухлини, пневмонії, туберкульоз, цироз печінки, психічні та серцево-судинні захворювання. Саме тому в Росії, на думку вчених, потрібно негайно запускати програми по зниженню популярності алкоголю, особливо серед підлітків і молоді.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button