Здоров'я

Медики рекомендували відмовитися від дієти роздільного харчування

Медики висловили незгоду з теорією про користь роздільного харчування. Дієтологи підкреслили, що поєднання м’яса з овочами, рису з рибою, а також фруктів і кисломолочних продуктів позитивно впливає на стан організму.


«Спочатку рекомендації щодо роздільного харчування можна виявити в дієті Мішеля Монтіньяка, який вважав ожиріння наслідком невірного комбінування продуктів. Найстрашніший “гріх”, на його думку, поєднувати білки і вуглеводи, їсти м’ясо з кашею. Значно більш корисним він вважав поєднання м’яса з овочами і крупи з зеленню. В цьому є здоровий глузд, оскільки великий обсяг їжі довго перетравлюється, тоді як поїдати 5 страв одразу – це перебір», – цитують експерта медвидання.

Медик закликав не прагнути до крайнощів, а їсти все, але в невеликих кількостях. Дієтолог рекомендувала з’їсти перше блюдо, салат, потім кашу з м’ясом компот або інший десерт, однак не обмежувати себе виключно м’ясом або овочами. В якості альтернативи експерт запропонувала на обід з’їсти тарілку супу, а після декількох годин – м’ясо з овочами або салат. Це дозволить привести фігуру в норму за умови відсутності переїдання. В іншому випадку роздільне харчування створює загрозу пошкодження шлунка і виникнення негативних відчуттів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button