Головна / Здоров'я / Медики рекомендували відмовитися від дієти роздільного харчування

Медики рекомендували відмовитися від дієти роздільного харчування

Медики висловили незгоду з теорією про користь роздільного харчування. Дієтологи підкреслили, що поєднання м’яса з овочами, рису з рибою, а також фруктів і кисломолочних продуктів позитивно впливає на стан організму.


«Спочатку рекомендації щодо роздільного харчування можна виявити в дієті Мішеля Монтіньяка, який вважав ожиріння наслідком невірного комбінування продуктів. Найстрашніший «гріх», на його думку, поєднувати білки і вуглеводи, їсти м’ясо з кашею. Значно більш корисним він вважав поєднання м’яса з овочами і крупи з зеленню. В цьому є здоровий глузд, оскільки великий обсяг їжі довго перетравлюється, тоді як поїдати 5 страв одразу – це перебір», — цитують експерта медвидання.

Медик закликав не прагнути до крайнощів, а їсти все, але в невеликих кількостях. Дієтолог рекомендувала з’їсти перше блюдо, салат, потім кашу з м’ясом компот або інший десерт, однак не обмежувати себе виключно м’ясом або овочами. В якості альтернативи експерт запропонувала на обід з’їсти тарілку супу, а після декількох годин – м’ясо з овочами або салат. Це дозволить привести фігуру в норму за умови відсутності переїдання. В іншому випадку роздільне харчування створює загрозу пошкодження шлунка і виникнення негативних відчуттів.

 
comments powered by HyperComments