Людина

Медики розповіли про ознаки старіння організму

Існують ознаки, які можуть розповісти про тіло те, про що ніхто навіть не здогадується. Наприклад, за словами медиків, деякі зміни в організмі можуть вказувати на його старіння.

Медики рассказали о признаках старения организма

Випадіння волосся на руках, ногах та інших частинах тіла може вказувати на те, що тіло починає зношуватися. На шкірі можуть з’являтися синці, які повільно загоюються через зміни будови епідермісу в зрілому віці. Яскравою ознакою також є поява зморшок і в’ялості шкіри. На цей фактор має великий вплив генетика, але і спосіб життя теж не маловажний чинник.

Загальмувати передчасне старіння шкіри можна, скоротивши час перебування на сонці і відмовившись від куріння і алкогольних напоїв. Цілюще впливає на шкіру правильне харчування.

З часом в організмі може відкладатися жир, особливо в області живота. Згідно з дослідженнями, жінки із зайвою вагою в районі талії страждають від серцево-судинних захворювань в два рази частіше, ніж ті, хто набрав кілограми на ногах. Виправити ситуацію допоможе дієта та фізичні навантаження.

Безсоння, що викликається підвищенням кортизолу з віком – ще одна ознака, яка вказує на наближення старості. Потрібно пам’ятати, що збільшення в крові гормону стресу з віком неминуче, але в деяких він підвищується занадто стрімко.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button