Людина

Експерти назвали принципи харчування у великих містах

Міські жителі стали надавати їжі інший сенс, вважаючи її показником якості життя і засобом для отримання задоволення. Виробники харчових продуктів, попереджають експерти, заробляють на споживачах, культивуючи вигідні для себе принципи харчування.

Для багатьох людей, які проживають у великих містах, їжа стала інструментом для підтримки ваги в нормі. Дієти допомагають відчувати себе привабливою, позбутися тривожності через неприйняття власного тіла. Однак пристрасть до особливого раціону нерідко стає психічною проблемою, що провокує розвиток серйозних захворювань. Проблеми з харчуванням найчастіше викликані розладом харчової поведінки, культивованим ЗМІ. Багато ресурсів переконують користувачів, що вони «стануть гарними» і «знайдуть щастя» за умови дотримання певної дієти. У деяких з-за нав’язування ідеалів суперництва з’являється комплекс неповноцінності.

Людям намагаються закласти в голови не корисне, а вигідне для виробника, що дозволяє йому легко отримати прибуток на споживачах. Інтернет-користувачі, які зараз більше довіряють дівчині-блогеру, що фотографує їжу в ресторанах, ніж лікарю-дієтологу. Це формує у молоді неправильне уявлення про правильне і нездорове харчування. Сучасні ресторани для приготування їжі застосовують нові технології, тому міський житель може смачно і безпечно перекусити в закладі, вибравши вподобане блюдо.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button