Людина

Дослідження: На чайних пакетиках в офісі в 17 разів більше бактерій, ніж на унітазі

Зарубіжні експерти з’ясували, що на чайному пакетику в чашці в будь-якому пересічному офісі в 17 разів більше бактерій, ніж на обідку унітазу. Про це говорять результати останніх досліджень. Також в рамках спостережень вони перевірили чистоту приладів на кухні.

Результати показали, що на кришці унітазу в середньому 220 бактерій, які здатні негативно вплинути на здоров’я людини, тоді як на посуді їх більше 3,5 тисяч. На ручці чайника – 2,4 тисячі шкідливих мікроорганізмів, в холодильнику – до 1,7 тисяч. Експерти впевнені, що такі показники говорять про відсутність у офісних працівників звички мити руки в робочий час. Це роблять лише 20% співробітників офісів.

Вчені говорять, що в сучасному світі кожен працівник повинен бути поінформований про рівні бактерій, які можуть підстерігати його на приладах і в чашці. Так, багато хто не думає про те, що перед тим, як взяти в руки ложку, чашку або чайний пакет, необхідно протерти руки або вимити їх. Спеціально для зайнятих людей давно придумані розчини для збризкування рук і серветки з антибактеріальними компонентами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button