Людина

Психологи впевнені, що чоловіки не вміють спілкуватися з дівчатами в інтернеті

Команда провідних науковців повідомила, що завдяки новим проектам медики зафіксували унікальну закономірність.

7fcc5ca2c1a5c711c2120cd35359635e

Слід зауважити, що в процесі здійснення випробувань психологи встановили важливу поведінкову особливість у представників сильної статі. Виявилося, що чоловіки абсолютно не вміють вести діалог з дівчатами в інтернеті. Тобто, хлопці не можуть, використовуючи соціальні мережі, налагодити стосунки із протилежною статтю. Повідомляється, що в експериментах взяли участь 550 дам, які користувалися додатком для знайомств. З’ясувалося, що понад 63% учасниць, віком від 18 до 25 років, заявили про необхідність розвитку навичок спілкування серед хлопців.

Крім того, 73% жінок віком 26-35 років також заявили про те, що чоловікам слід попрацювати над своїм умінням вести бесіду. Виявилося, що більше 88% дівчат від 26 до 35 років шукали в інтернеті партнерів для тривалих відносин. При цьому, 29% добровольців були зацікавлені лише в одноразовій зустрічі.

Половина опитаних дам хоча б один раз ходили на побачення з чоловіком, якого зустріли в соціальній мережі. Лікарі впевнені, що тривалість стосунків залежить від місця знайомства.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button