Людина

Експерти назвали 5 сновидінь, що сигналізують про проблеми зі здоров’ям

Різноманітні сонники є популярним джерелом серед людей для розуміння смислів сновидінь. Однак експерти назвали 5 з них, які сигналізують про проблеми зі здоров’ям.

Сучасна наукова думка заперечує можливість сновидінь прогнозувати події з реального життя. Все ж, деякі вчені говорять про можливі сигнали, які може подавати несвідоме при наявності певних захворювань. Зазвичай це відноситься до стресових станів і втоми, як у випадку сновидінь про тварин, але експерти вказують і на ймовірність серйозних недуг. До таких належать зуби, які вказують на можливий невроз або проблеми з панічними атаками.

А от у випадку розкішних бенкетів людина може переживати психологічний розрив між бажаним і реальним. Більш прозаїчною причиною часто виявляється дієта, що говорить про небажання відмовляти собі в певних продуктах. Будь-які кошмари про насильство або нападів з боку невідомих іноді бувають викликані травматичними спогадами з минулого, або ж розвитком нервових захворювань. Сни, які змушують різко схопитися з ліжка, зазвичай пов’язані з переїданням в пізній час. З-за цього підвищується кров’яний тиск та печія, які викликають занепокоєння, що порушує нічний відпочинок.

Кнопка «Наверх»
Закрыть