Людина

Медики: Сімейні чоловіки менше стежать за здоров’ям

Сімейні чоловіки розуміють підтримання здоров’я не як походи в клініку, а як потреба і бажання забезпечувати свою сім’ю і працювати на її благо, інакше кажучи, це інструмент для свого функціонування для інших. До такого висновку прийшли вчені з США.

Медики провели дослідження і з’ясували, що для багатьох представників сильної статі їх здоров’я не є авторитетом. Вони розглядають себе як «добувача», якому потрібно захищати і забезпечувати всім необхідним своїх рідних. На здоров’я хлопці, особливо сімейні, звертають увагу лише тоді, коли воно погіршується.

На думку науковців університету Вандербілта і медичного коледжу Мехаррі, багато чоловіків вважають себе успішними, якщо мають престижну і добре оплачувану роботу, яка дозволяє їм піклуватися про близьких. Посилена праця призводить до зниження кількості сну, меншого часу для улюблених справ у вільний час і тривалі години на роботі. Допоможуть контролювати здоров’я чоловікам їх дружини, які часто помічають розвиток у них стресу і потребують пройти обстеження в лікарні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button