Людина

Медики виділили першу ознаку алкоголізму

З проблемою алкоголізму стикається чимало людей, але дуже часто людині складно зрозуміти, коли все почалося. Медики виділили першу ознаку подібної проблеми, за допомогою якої можна зрозуміти, що необхідна допомога фахівців.

Вони виділили тремтіння в руках або тремор. Він виникає від надмірного вживання спиртних напоїв і може вважатися першою ознакою поява алкоголізму. Тремтіння в раках здатне з’являтися в різноманітних ситуаціях: під час стресу, перед сном, після відпочинку і в багатьох інших випадках. Такий стан медики пов’язують з тим, як організм бореться з наслідками алкоголізму. Він намагається провести детоксикацію, однак цей процес є складним і стресовими практично для всіх органів. Також з проблемами стикається серцево-судинна система, адже в крові людини з’являється багато зайвого білка, утвореного внаслідок розщеплення спирту.

Все це призводить до дефіциту дофаміну в організмі, що лише погіршує ситуацію. Саме тому при тремтінні рук у людини може погіршитися самопочуття.

Найкраща перша допомога при треморі – це природні антидепресанти. При цьому варто розуміти, що такі засоби лише допоможуть організму поліпшити свій стан, але ніяк не вирішать саму проблему, для цього необхідно звертатися до фахівців, інакше здоров’я багатьох органів, зокрема печінки та серця, опиниться під серйозною загрозою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button