Людина

Грудне вигодовування в перші місяці стимулює роботу імунітету і знижує ризик алергії

Результати шести окремих досліджень показали, що грудне вигодовування впливає на розвиток у дитини імунної системи, сприйнятливість до алергії і астми. Даний вплив пов’язаний з роботою кишечника.

23-02-15-foto-600x400-1

Експерти з лікарні ім. Генрі Форда прийшли до висновку, що раннє знайомство дитячого організму з різноманітними мікроорганізмами впливає на ризик і розвиток алергії, а також на роботу імунної системи.

Кишковий мікробіом – це скупчення різноманітних мікроорганізмів в шлунково-кишковому тракті (ШКТ). Людське тіло містить у собі мільярди таких мікробів. Шлунково-кишковий тракт містить те, що вчені часто називають бактеріальною екосистемою. Відомо, що мікробіом кишечника відіграє важливу роль у розвитку імунної системи і може внести свій внесок у розвиток таких хвороб, як ожиріння і аутоімунні захворювання.

Читайте також: Грудне вигодовування робить дітей менш агресивними

Експерти проаналізували інформацію і прийшли до висновку, що вплив мікроорганізмів і бактерій ШКТ впливає на роботу імунної системи в плані розвитку алергії. Тобто з молоком матері дитині передаються мікроорганізми, які інфікують кишечник. Ці мікроорганізми, в свою чергу, впливають роботу імунної системи. Фахівці вважають, що грудне вигодовування здатне знизити ризики розвитку різного роду алергії і астми у немовлят, якщо воно здійснюється не менше півроку. Саме перші місяці критично важливі для формування імунітету дитини.

Результати дослідження були представлені на щорічних зборах Американської академії алергії, астми та імунології в Х’юстоні.

Натхнення: medicinform.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button